Tel:
Fujintai Technology Co., Ltd.
Fujintai Technology Co., Ltd.

Fujintai Technology Co., Ltd.

Dom

Fujintai Technology Co., Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy
Fujintai Technology Co., Ltd.
Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy
1 2 3 4 5 6

Fujintai Technology Co., Ltd.

Fujintai Technology Co., Ltd została założona na początku 2003 roku i jest jedną z wcześniejszych firm w branży smt.Firma angażuje się w sprzedaż, konserwację, konserwację i doradztwo techniczne w zakresie sprzętu i akcesoriów SMT oraz produktów peryferyjnych.Na maszynie do umieszczania smt, maszynie wtyczkowej, maszynie do drukowania pasty cyny, maszynie dozującej i innej przemysłowej konserwacji kart kontrolnych przez wiele lat, z wieloletnim doświadczeniem w konserwacji starszych inżynierów.Bogata wiedza i doświadczenie praktyczne z różnych dziedzin mikroelektroniki, elektromechaniki, automatyki i informatyki.

 

Główna działalność firmy:

1. Sprzedaż i odkup wszelkiego rodzaju nowego i używanego sprzętu i akcesoriów SMT, w tym maszyny do umieszczania, maszyny do drukowania pasty cyny, Reflux

Piec, RTG, AOI, maszyna do górnej i dolnej płyty oraz podajnik itp.

2. Dostarczyć pełen asortyment oryginalnych fabrycznych akcesoriów Juki.

3. Udoskonalone komponenty wyposażenia Juki: takie jak laser, sterownik, serwomotor i tablica sterownicza.

4. Udoskonalenie serii cyberoptics czujników optycznych: Juki Laser, Samsung Laser, Philips Laser, Tenryu Laser, Autotronik Laser, Yamaha Laser, Dek Camera, itp.

5. Profesjonalna sprzedaż i uszlachetnianie Panasonic CM20F, CM202, CM301, CM402, CM602 Drive, dostępny model posiada: MR-J2-40B-XT63, JM-J2-70B-XT63, MR-J2-20A-N26, MR- J2-40A-N26, MR-J2S-40B-EE085, MR-J2S-70B-EE085, MR-J2S-100B-EE085, MR-J2S-60B-S041U638, MR-J2S-350B-S041U703 itp.

6. Sprzedaż urządzeń peryferyjnych i akcesoriów SMT i tak dalej.

7. Usługi wynajmu maszyn SMT.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Juki / Panasonic / Fuji / Dek / Samsung / Yamaha / Sony / UIC / MPM ...

Ilość pracowników : 20~30

Coroczne wyprzedaże : 10000000-15000000

Rok założenia : 2003

pc Export : 80% - 90%

Fujintai Technology Co., Ltd. jest jedną z wcześniejszych firm w branży smt.Od momentu założenia w 2003 roku firma zajmowała się sprzedażą, konserwacją i doradztwem technicznym w zakresie sprzętu i akcesoriów SMT oraz produktów peryferyjnych.Zawsze stosuj się do standardów biznesowych „najpierw reputacja, jakość na pierwszym miejscu”, dążenie do celu usługowego „satysfakcja klienta”, jednocześnie charakteryzują się dużą wrażliwością na rynek i nieustannie przedsiębiorczym duchem pionierskim, konsekwentnym rozwojem.

Przedsiębiorstwo uważnie śledzi postęp i rozwój technologii konserwacji sprzętu smt, stale wzmacnia zarządzanie przedsiębiorstwem, aktywnie eksploruje i wprowadza innowacje, dzięki nieustannym wysiłkom, z powodzeniem zdobyło dużą liczbę rynków zagranicznych, ale także promowało szybki rozwój firmy, stało się i zagraniczny lider branży konserwacji sprzętu smt.

Usługowe

Fujintai Technology Co., Ltd ma 24-godzinny serwis online i doskonały system obsługi posprzedażnej, który zapewnia klientom wysokiej jakości usługi.

 

1. Wsparcie techniczne:

Fujintai ma silny i kompletny zespół serwisowy, składający się z ponad 30 profesjonalnych inżynierów i techników, posiada dobrą znajomość Juki, Fuji, Panasonic, Yamaha, I-pulse, Hitachi, Samsung, Uic, Asm, Siemens, Philips, Sony, Dek , Mpm, Heller i inne modele zasad konstrukcyjnych i elektrycznych, biegle w uruchamianiu i konserwacji urządzeń mechanicznych.

♦ Dostarczaj odpowiednie dane techniczne, pomagaj w projektowaniu problemów technicznych podczas instalacji i eksploatacji;

♦ Przekaż informacje dotyczące maszyny lub wyślij techników, aby pomogli w instalacji na miejscu;

♦ Duże maszyny mogą pomóc w instalacji i uruchomieniu, zgodnie z rzeczywistym świadczeniem usług gwarancyjnych.

 

2. Obsługa posprzedażna:

Zadowolenie klienta to jedyny standard obsługi!

♦ Świadczenie usług konsultingowych w zakresie instrukcji obsługi maszyn, debugowania i rozwiązywania problemów;

♦ Wytyczne dotyczące instalacji i uruchamiania zwykłego sprzętu dla profesjonalnych techników;

♦ W przypadku dużej awarii maszyny odpowiedz w terminie 30 minut po otrzymaniu powiadomienia od użytkownika.W szczególnych przypadkach, jeśli pozwalają na to warunki, nasz inżynier przyjedzie na miejsce w ciągu 24 godzin w celu wykonania usługi.

Firma Zespół

Członkowie zespołu firmy są młodzi, energiczni, innowacyjni, mają odwagę sprostać wyzwaniom, nieustannie innowacyjne myślenie, szukają przełomów, nadążają za duchem czasu, mają dobre poczucie samoświadomości i społecznej odpowiedzialności.

Zespół utrzymania ruchu jest nie tylko liderem w branży, ale również zwraca większą uwagę na dokładność i przejrzystość zapotrzebowania klientów na produkty.Jednocześnie w wolnym czasie na prowadzenie bogatych i barwnych zajęć sportowych, zapewnienie pracownikom platformy do wykazania się talentem i umiejętnościami, w pełni wykazania się dobrym nastawieniem psychicznym i wszechstronną jakością pracowników.

Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy 2

Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy 3

Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy 4

Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy 5

Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy 6

Chiny Fujintai Technology Co., Ltd. profil firmy 7

Fujintai Technology Co., Ltd.
2F Building C Feiteng Industrial Park, No. 8 HuanZhen Road Shajing Town ShenZhen 518104, Chiny
Tel:86--755-27392455
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Części zamienne do maszyn SMT dostawca. © 2020 - 2023 smtmachinespareparts.com. All Rights Reserved.